fotostudio modeling

Fotografování svateb, dětí, portrétů, rodinných, reklamních a firemních akcí.interierů exterierů.booky fotosety.panoramatické fotografie HDR a mnoho dalšího

Statistika

fotosoftware

TENTO SOFTWARE NAJDETE NA STRÁNKÁCH STAHUJ.CZ A JE FREE

Pixort


Správa a veškerá práce s fotografiemi

Náhled programu Pixort

Program navržený pro snadnou, rychlou a efektivní práci při odstraňování a rozřazování fotografií. Pokud jste tedy unaveni pomalým ručním prohlížením a promazáváním, zkuste právě tento software. Aplikace je užitečná při prohlížení, porovnávání, sortování a odstraňování všech digitálních obrázků ve vašem pc.

Podporuje následující formáty a soubory:

 • JPEG (z jakéhokoliv fotoaparátu),
 • TIFF,
 • DNG,
 • Canon EOS D30/D60/10D/300D a G2/G3/G5 crw/.thm soubory,
 • Canon EOS 1DmkII/5D/20D/30D/350D .cr2 soubory,
 • Canon EOS 1D a 1Ds tiff soubory,
 • Nikon .nef soubory,
 • Fuji .raf soubory,
 • Olympus .orf soubory,
 • Minolta .mrw soubory,
 • Pentax .pef soubory,
 • Kodak .dcr soubory.

 

IdPhotos 2008


Snadná tvorba různých průkazových fotografií

Náhled programu IdPhotos 2008

Volně šiřitelná aplikace IdPhotos 2008 umožňuje snadnou tvorbu různých průkazových a identifikačních (ID) fotografií. Aplikace je schopna připravit ID fotografii pro požadované účely, tak aby byla akceptovatelná příslušnými úřady. Za tímto účelem je zde podporováno 40 různých typů ID fotografií z 20 zemí.

Aplikace je snadno ovladatelná. V jejím okně stačí otevřít příslušnou fotografii a zvolit požadovaný typ. Potom je možné s fotografií rotovat nebo ořezávat, nastavit barevný profil a výsledek uložit do souboru nebo vytisknout.

cPicture LE


Upravování obrázku v digitalní kvalitě

Náhled programu cPicture LE

cPicture Le je program umožňující práci s digitalními snímky. Můžete odstranit efekty červených očí, vytvořit HTML galerii nebo obrazový index, zvětšit, zmenšit, oříznout a další různé úpravy a efekty se snímky. Program podporuje všechy populární přípony obrazu.

cPicture LE se snadno používá a poskytuje přístup k rysům tzv. ne-technickým. Předností je jistě moderní vzhled celého menu a mnoho funkcí zcela zdarma.

Light Artist


Upravujte fotografie dle svých potřeb

Náhled programu Light Artist

Program pro editaci vašich fotek. Pomůže vám vložit do fotek realistické osvícení, nebo naopak ztmavení, zkrátka takovou úpravu jakou budete potřebovat. Z takřka nepovedeného obrázku dokážete díky tomuto programu vytvořit obrázek prvotřídní kvality.

Ale nejen vylepšování, ale i deformace obrázků (změna barev atd.), lze snadno realizovat. Stačí načíst obrázek (podporovány jsou formáty JPG a BMP), a pak už upravovat dle své libosti.

Souhrnné informace o Light Artist

Licence:
Freeware
Autor:
VicMan
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.vicman.net
Velikost souboru:
2,8 MB
Operační systém:
Windows 98/ME/NT/2000/XP
Doba stažení:
7 min. při 56Kbps
Poslední aktualizace:
16. března 2007
Staženo:
34340x celkem
466x tento týden

PhotoFiltre Studio

Výborný nástroj pro vaše fotografie

Náhled programu PhotoFiltre Studio

PhotoFiltre je kompletní editovací program pro fotografie. Jeho hlavní výhodou je cenová dostupnost a obrovská Spousta funkcí a možností, které budete jen těžko hledat u některých jiných programů.

V programu můžete vytvářet náhledy na fotky pomocí filtrů, vkládat texty, rozmazávat, ostřit, importovat, slepovat fotky dohromady atd.
Podporuje většinu obrazových formátů (.bmp, .bmp/rle, .gif, .jpeg, .png, .targa, .tiff, ico,). Nespornou výhodu je i český návod a fakt, že je k dispozici zdarma pro soukromé použití a výukové účely, pro komerční využití je nutná placená registrace po internetu

Od verze 8.1.0 již program není freeware.

Picasa

Správa digitálních fotografií od Googlu

Náhled programu Picasa

Picasa je původně placený produkt pro správu fotografií v elektronické podobě. Poté, co ho nedávno od původního výrobce koupil Google, začal být nabízen zdarma.

Při prvním spuštění máte na výběr, zda do aplikace natáhnout informace o všech fotografiích a obrázcích na vašem disku nebo zda proskenovat jen vámi vybrané adresáře. Picasa umožňuje nastavit sledování jednotlivých adresářů na změny, takže pak máte vždy k dispozici aktuální stav. Program umí spolupracovat i s digitálními fotoaparáty a naimportovat pořízené snímky přímo z nich.

Fotografie můžete upořádávat do alb a alba do kolekcí. Ke každé fotografii můžete přidat několik klíčových slov, podle kterých lze tématicky podobné snímky vyhledávat.

Dostupné jsou i základní funkce pro editaci fotografií jako je například odstranění červených očí, ořez či otočení fotografie.

Snímky lze přímo z programu tisknout, poslat e-mailem či ukládat na harddisk. Picasa dále nabízí další dvě funkce, které asi nebudou u nás až tak využitelné, a to objednání klasických fotografií z digitální předlohy a propojení s Hallo (poslání více fotografií najednou známému a propojení s vaším případným blogem na Bloggeru).

Celkově se dá říci, že se jedná o velmi dobře vytvořenou aplikaci, která splňuje snad všechny požadavky na uspořádávání vašich digitálních fotografií.

Verze 2.0:
Poslední verze přináší možnost ihned zálohovat všechny fotografie na CD, organizování fotografií pomocí nálepek a také podporu videa.

 
Fotografování svateb, dětí, portrétů, rodinných, reklamních,firemních akcí.interierů exterierů.booky fotosety.panoramatické fotografie a mnoho dalšího